Terezka-profilovka

Bc. Tereza Zahutová / Terka

Narodila jsem se v Ostravě ve znamení Vah. Vystudovala jsem v Olomouci obor speciální pedagogika se zaměřením na dramaterapii. V průběhu studia se udály v mém životě dvě velice důležité věci. Začala jsem cvičit pilates a tou úplně nejdůležitější, narodil se mi první syn. Pilates jsem nejprve cvičila jako klientka a pak jsem v roce 2006 začala tuto metodu studovat na Pilates Academy v Praze pod vedením paní Renaty Sabongui. Zkušeností, které mi předala a předává si velice cením. V září 2008 se narodil Sebastian. Je typickým pilatovským miminkem, neboť se mnou absolvoval stovky hodin pilates, které jsem lektorovala, aby tři dny po té poslední přišel na tento svět. Po krátké pauze jsem začala opět cvičit. Novou zkušeností bylo také to, že  jsem předávala své zkušenosti lektorům a pedagogům prostřednictvím vzdělávací agentury Argent s.r.o. V roce 2011 jsem se svou maminkou založila Pilates studio. Od srpna 2017 si dávám lektorskou pauzu na mateřské dovolené, protože se mi narodil druhý syn Matouš. Brzy se však na lekcí opět uvidíme.
Od svých klientů jsem se dověděla, že se ve mně snoubí důslednost Joe Pilatese a trpělivost paní Clary Pilates 😉

Hanka-profilovka

MgA. Hana Arabášová / Hanka

Do Ostravy mě zaválo studium operního zpěvu na Hudební fakultě při OU. Pohyb jako takový byl vždy součásti mého života(hory, kolo, plavání). Začínala jsem jako instruktorka spinningu v r. 2009. Těhotenství s dcerou Rozálií Hanou mne přivedlo k pilatesu a na lekce Terezky Zahutové. Pilates mne zasáhl natolik, že jsem po narozeni syna Fabiena postupně přešla mezi lektory a v r.2016 absolvovala lektorský kurz při MŠMT v Brně. I nadále se snažím vzdělávat. Pilates dal mému životu nový smysl a přihrál mi do něj úžasné lidi.

Lenka profilovka

Lenka Martišovská/ Lenka

Metoda Pilates mě zaujala na kurzu pro Insruktory Aerobicu, a tak jsem se rozhodla navštívit Pilates studio Ostrava a lekci výborné  lektorky Terezky Zahutové. I přesto, že jsem vždy byla velkým příznivcem pouze rychlejších forem cvičení, jako je aerobic a H.E.A.T. Program (jehož lekce vedu v Hlučíně), tato metoda mě oslovila natolik, že jsem u ní zůstala. V roce 2013 jsem absolvovala kurz Body and Mind ve vzdělávací agentuře Argent a v současné době vedu lekce:

 

Śárka-profilovka

Ing. Šárka Wittichová / Šárka

 

Zuzanka-profilovka

 Mgr. Zuzana Kolebáčová DiS. / Zuzka

Studovala jsem a absolvovala na ATVS Palestra Praha a na Ostravské univerzitě, v magisterském studijním programu Učitelství pro základní školy, v oborech TV-OV pro 2. stupeň ZŠ. Jsem certifikovaný instruktor Aerobiku, Pilates, SPIRALDYNAMIK® Basic med (absolvent švýcarsko – francouzského fyzioterapeuticko – pohybového konceptu). Dále jsem absolvovala kurz Spirální stabilizace MUDr. Richarda Smíška. Nyní studium Instruktor kreativních programů a cvičení rodičů s dětmi (Institut vzdělávání Evy Kiedroňové). V současnosti jsem lektorkou skupinových lekcí Pilates (Pilates pro zdravá záda- Petrovice u Karviné, Pilates Ostrava z.s.), jsem osobním trenérem Pilates a trenérem kompenzačních cvičení karvinských hokejových hráčů 1.-4. tříd. Mými zálibami je pilates, běh, kolo, plavání, turistika… a vlastně všechny sporty. Ráda čtu (Sofiin svět). Mé motto: “Never give up”

Nejdůležitější věc v životě.. Můj manžel a naše 3 děti.

Ivana-profilovka

Ivana Gertner / Iva

Narodila jsem se v Ostravě, vyrostla v Ostravě a pořád ještě žiju v Ostravě. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu. Ve svém profesím životě jsem procházela kancelářemi soukromých firem, přepážkami bank. V roce 2007 jsem zažila přepadení na pokladně v bance, ve které jsem pracovala. To nasměrovalo můj profesní život jiným směrem. Od roku 2008 jsem absolvovala základní masérský rekvalifikační kurz, kurz baňkování, lymfatické masáže, medové masáže, masáže těhotných, kraniosakrální terapie. V roce 2011 jsme společně s dcerou založily Pilates Ostrava z.s, který provozuje Pilates studio v Ostravě doposud.

[/one_half]

Monika-profilovka

Monika Paráková / Monča